Iron Lung


What is an iron lung and how does it work?

Recenzia na počítačovú hru Iron Lung

Základné informácie

Iron Lung je počítačová hra, ktorá vás zavedie do sveta postapokalyptického univerza, kde sa snažíte prežiť a bojovať proti hordám nemŕtvych. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Zombie Games a vydala ju spoločnosť Tripwire Interactive v roku 2014. Iron Lung je akčná hra, ktorá vám ponúka množstvo post-apokalyptických zbraní a vybavenia, ktoré môžete použiť na zabitie nemŕtvych.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Iron Lung je veľmi zaujímavá a plná akcie. Hra sa hraje z pohľadu tretej osoby a umožňuje vám používať rôzne zbrane, ako sú brokovnice, pušky, granáty a dokonca aj kladivá. Musíte sa vydať na rôzne misie a úlohy, ktoré vám poskytnú cenné zdroje, ktoré potrebujete na prežitie. Hra sa snaží udržať vysokú úroveň napätia a adrenalínu, keď sa snažíte prežiť v tomto nehostinnom svete.

Grafika a zvuk

Grafika v Iron Lung je veľmi pekná a pozostáva z detailne spracovaného post-apokalyptického sveta. Hra ponúka množstvo rôznych prostredí, ako sú opustené továrne, staré nemocnice a rozpadnuté mestá. Zvukový dizajn v Iron Lung je tiež veľmi dobre spracovaný a pridáva ešte viac do atmosféry hry. Zvuky nemŕtvych sú hrôzostrašné a pridávajú k celkovej atmosfére hry.

Záver

Celkovo povedané, Iron Lung je veľmi zaujímavá a dobre spracovaná akčná hra, ktorá vám poskytne množstvo zábavy. Hra ponúka veľa rôznych zbraní a vybavenia, ktoré môžete použiť na zabitie nemŕtvych a prežitie v post-apokalyptickom svete. Grafika a zvuk sú tiež veľmi dobre spracované a pridávajú ešte viac do atmosféry hry. Ak máte radi akčné hry a post-apokalyptické svety, určite by ste mali skúsiť Iron Lung.

Minimálne požiadavky na hardvér

Minimálne požiadavky na hardvér
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz
RAM 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460/AMD Radeon HD 5850
Voľné miesto na disku 25 GB voľného miesta na disku