Moto Roader MC


4. Does the Moto Roader MC come with a warranty?

Moto Roader MC – recenzia

Moto Roader MC je akčná počítačová hra s veľkým množstvom prvkov zábavy. Hra sa odohráva v obrovskom svete vozidiel, ktorý je plný drážok, ktoré je potrebné prejsť. Základnou myšlienkou hry je prejsť prekážky a súťažiť s ostatnými vozidlami.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je veľmi jednoduchá a prehľadná. Na začiatok je potrebné vybrať vozidlo, ktoré budeš používať počas pretekov. Vozidlá sú vo veľmi dobrej kvalite a majú veľký výber prvkov, takže si môžete vybrať vozidlo, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Vozidlo môžete ovládať pomocou myši alebo klávesnice. K dispozícii je tiež rad nastavení, ktoré môžete použiť na prispôsobenie vozidla pre vaše potreby.

Môžete si tiež vybrať rôzne drážky. Každá drážka má priradený rôzny typ pretekov. Preteky sú veľmi zábavné a vyžadujú veľké množstvo rýchlosti a zručnosti.

Grafika

Grafika je veľmi jednoduchá, ale veľmi realistická. Môžete vidieť pozadie, ktoré je veľmi realistické a vyzerá skutočne dobre. Vozidlá sú tiež veľmi dobre vyzerajúce a vyzerajú veľmi dobre.

Hudba je tiež veľmi dobrá. Je veľmi energická a zábavná, takže vás to bude baviť počas hrania hry.

Zhrnutie

Moto Roader MC je veľmi zábavnou počítačovou hrou. Má veľmi dobrú hrateľnosť, grafiku a hudbu. Je to veľmi jednoduchá hra, ktorá je veľmi zábavná a vyžaduje veľa zručností. Ak hľadáte zábavnú a náročnú hru, Moto Roader MC by mohla byť pre vás tá správna.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core i3 2,8 GHz alebo lepší
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 950 alebo lepšia
Pamäť 4 GB RAM alebo viac
Miesto na disku 5 GB voľného miesta