MotoGP 21


What licensed teams and riders are included in MotoGP 21, and how do they affect gameplay?

Recenzia hry MotoGP 21

Úvod

MotoGP 21 je najnovšou hrou od vývojárskej spoločnosti Milestone, ktorá sa špecializuje na simulátory motorového športu. Táto hra je určená pre fanúšikov série MotoGP, ktorí sa snažia získať čo najrealistickejší zážitok zo závodov na motocykloch.

Herné mechaniky a hrateľnosť

Hrateľnosť hry MotoGP 21 je veľmi podobná predchádzajúcim verziám. Hráči majú k dispozícii viac ako 120 motocyklov, z ktorých si môžu vybrať a zúčastniť sa rôznych závodov. Okrem toho, hra obsahuje množstvo režimov, vrátane kariéry, kde hráči môžu trénovať a vylepšovať svoje schopnosti, aby sa stali najlepšími jazdcami v sérii MotoGP.

MotoGP 21 obsahuje aj nové funkcie, ktoré sú zamerané na zlepšenie hrateľnosti. Napríklad, nový systém pneumatík umožňuje hráčom prispôsobiť si svoju stratégiu v závislosti od podmienok na trati. Okrem toho, hra má aj nový systém riadenia motocykla, ktorý je o niečo náročnejší ako v minulých verziách.

Grafika a zvuk

Grafika hry MotoGP 21 je veľmi pôsobivá. Detaily motocyklov a trás sú neuveriteľné a pôsobia veľmi realisticky. Okrem toho, hra má aj skvelé osvetlenie a efekty, ktoré pridávajú na autenticite. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre spracované, a hráči si môžu vychutnať zvuk motora a rôzne zvuky pri zrážkach.

Záver

Celkovo, hra MotoGP 21 je skvelým simulátorom motorového športu. Hrateľnosť je vynikajúca a nové funkcie pridávajú na zábavnosti. Grafika a zvuk sú tiež veľmi dobre spracované. Ak ste fanúšikom série MotoGP, určite by ste si mali vyskúšať túto hru.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 8.1 64-bit alebo novší
Procesor Intel Core i5-3470 alebo AMD FX-6350
RAM 8 GB RAM
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 1050 alebo AMD Radeon HD 7950
HDD 22 GB voľného miesta na disku