Real Heroes Firefighter HD


1. What type of gameplay does Real Heroes Firefighter HD offer?

Real Heroes Firefighter HD – recenzia

Real Heroes: Firefighter HD je počítačová hra od vývojárov Gaijin Entertainment a Legacy Interactive. Je to simulácia požiarnej služby, v ktorej sa hráči musia zhostiť úloh zachraňovať životy, hasiť požiare a bojovať s inými nebezpečnými situáciami.

Hrateľnosť

Hra je veľmi prepracovaná a ponúka veľa možností. Môžete prejsť požiarom, aby ste zachránili ľudí a zničili ohniská požiarov, alebo sa dostať do ďalších situácií, ako sú záchrana ponorených osôb, záchrana zranených osôb v havarovanom vlaku alebo dokonca boj s vlámaním. Každá situácia má svoju vlastnú kampaň, ktorá vás prevedie cez základné kroky na záchranu.

Hra tiež obsahuje množstvo výziev a úloh, ktoré hráči musia vykonávať a splniť. Hráči sú tiež vyzvaní, aby sa učili a rozvíjali svoje zručnosti, aby boli schopní poraziť náročnejšie situácie.

Grafika a zvuk

Grafické spracovanie hry je skutočne ohromujúce. Vyzerá to veľmi realisticky a veľmi podrobne. Hra je tiež veľmi hlasná a výbuchy a efekty požiarov sú skutočne ohromujúce.

Poznámka

Real Heroes: Firefighter HD je skvelou hrou pre všetkých milovníkov požiarnickej služby. Je veľmi prepracovaná a obsahuje veľa situácií a úloh, ktoré sú veľmi realistické a zábavné.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows XP/Vista/7/8
Procesor Intel Pentium 4 2.0 GHz alebo vyšší
Pamäť 2 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce 6600 alebo vyššia
DirectX Verzia 9.0c
Miesto na disku 3 GB volného miesta