Recenzia: Canon IXUS 285 HS BLACK – skvelý fotoaparát s vynikajúcim zoomom a pripojením Wi-Fi


Aké možnosti pripojenia Wi-Fi ponúka Canon IXUS 285 HS BLACK?

Recenzia: Canon IXUS 285 HS BLACK – skvelý fotoaparát s vynikajúcim zoomom a pripojením Wi-Fi

Úvod

Canon IXUS 285 HS BLACK je kompaktný fotoaparát s 20,2-megapixelovým snímačom a 12x optickým zoomom. Tento fotoaparát je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kvalitný fotoaparát s vynikajúcim zoomom a možnosťou pripojenia Wi-Fi. Tento fotoaparát sa môže pochváliť množstvom funkcií a nastavení, ktoré umožňujú používateľom získať vynikajúce fotografie a videá.

Vzhľad a dizajn

Canon IXUS 285 HS BLACK má moderný a elegantný dizajn. Tento fotoaparát je k dispozícii v čiernej farbe, ktorá mu dodáva sofistikovaný vzhľad. Jeho kompaktné rozmery z neho robia ideálneho spoločníka pre cestovanie. Fotoaparát má ergonomický tvar, ktorý sa pohodlne drží v ruke. Jeho ovládacie prvky sú umiestnené na správnych miestach a sú jednoduché na používanie.

Výkon a funkcie

Canon IXUS 285 HS BLACK má 20,2-megapixelový snímač a 12x optický zoom, čo umožňuje získať vynikajúce fotografie a videá. Tento fotoaparát má funkciu inteligentného automatického režimu, ktorý umožňuje snímať fotografie a videá v najvhodnejších podmienkach. Fotoaparát má tiež funkciu Wi-Fi, ktorá umožňuje prenášať fotografie a videá na smartfón alebo tablet. Tento fotoaparát má tiež funkciu NFC, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie fotoaparátu k smartfónu alebo tabletu. Canon IXUS 285 HS BLACK má tiež funkciu Full HD videa, ktorá umožňuje zaznamenávať vynikajúce videá s vysokým rozlíšením.

Obrazový výstup

Canon IXUS 285 HS BLACK má vynikajúci obrazový výstup. Jeho 20,2-megapixelový snímač umožňuje získať vynikajúce fotografie a videá s vysokým rozlíšením. Jeho 12x optický zoom umožňuje zaznamenať detaily a vzdialené objekty s jasným a ostrým obrazom. Tento fotoaparát má tiež funkciu inteligentného automatického režimu, ktorý umožňuje získať fotografie a videá v najlepších podmienkach.

Batéria

Canon IXUS 285 HS BLACK má vymeniteľnú batériu. Batéria má kapacitu 800 mAh a umožňuje snímať až 210 fotografií na jedno nabitie. Tento fotoaparát má tiež funkciu automatického vypnutia, ktorá umožňuje ušetriť energiu batérie.

Záver

Canon IXUS 285 HS BLACK je skvelý fotoaparát s vynikajúcim zoomom a pripojením Wi-Fi. Jeho moderný a elegantný dizajn, vynikajúci výkon a množstvo funkcií a nastavení robia z tohto fotoaparátu ideálneho spoločníka pre cestovanie a pre každodenné použitie.

Porovnanie produktu „Recenzia: Canon IXUS 285 HS BLACK – skvelý fotoaparát s vynikajúcim zoomom a pripojením Wi-Fi“ s 3 konkurenčnými produktami

Produkt Canon IXUS 285 HS BLACK Sony Cyber-shot DSC-HX350 Nikon COOLPIX B500 Panasonic Lumix DMC-TZ70
Cena € 209,00 € 299,00 € 299,00 € 299,00
Snímač 20,2 MP 20,4 MP 16 MP 12,1 MP
Optický zoom 12x 50x 40x 30x
Video Full HD Full HD Full HD Full HD
Wi-Fi Áno Nie Áno Áno
NFC Áno Nie Nie Nie