Record of Lodoss War Deedlit in Wonder Labyrinth


What is the storyline of Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth?

Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth – Recenzia

Úvod

Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth je počítačová hra od vývojárov Team Ladybug a publikovaná spoločnosťou Why So Serious? Hra bola vydaná 27. marca 2020 pre platformu Microsoft Windows.

Príbeh

Hra sa odohráva v prostredí knižnej série Record of Lodoss War od autora Ryo Mizuno. Hlavnou postavou je Deedlit, elfka, ktorá sa vydáva na cestu, aby našla svojho priateľa a zastavila zlo, ktoré ohrozuje celý svet. Príbeh sa odohráva v kúzelnom labyrinte, kde Deedlit musí prekonať množstvo nebezpečenstiev, aby sa dostala do cieľa.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi pekná, nádherné anime štýly a pozadia sú prepracované do detailu. Animácie postáv a efekty magie sú veľmi dobre spracované, čím sa hra stáva veľmi príjemnou na pohľad. Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobre spracovaná, hudba a zvukové efekty sa dokonale dopĺňajú s grafikou, čím sa vytvára veľmi príjemná atmosféra.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry sa veľmi podobá na predchádzajúce hry od Team Ladybug, ako sú napríklad Touhou Luna Nights alebo Shin Megami Tensei: Synchronicity Prologue. Hráč ovláda Deedlit a prechádza labyrintom, kde sa musí postaviť proti množstvu nepriateľov. Deedlit sa môže pohybovať dopredu, dozadu, skákať alebo sa zakloniť. Hráč môže použiť rôzne zbrane a kúzla na zničenie nepriateľov. Deedlit má tiež schopnosť teleportovať sa a prejsť cez prekážky.

Hra obsahuje množstvo zápasov a bossov, ktorých musí hráč prekonať. Bossovia sú veľmi dobre navrhnutí a majú veľa zaujímavých schopností, takže sú veľmi nároční na prekonanie. Hra obsahuje aj rôzne predmety, ktoré môže hráč získať a použiť na zlepšenie Deedlitovej výbavy.

Záver

Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth je veľmi dobre navrhnutá hra s nádhernou grafikou a zvukovou stránkou. Hrateľnosť hry je veľmi zábavná a náročná, takže hráči sa nebudú nudiť. Hra je určená pre fanúšikov série Record of Lodoss War, ale aj pre fanúšikov anime a RPG hier.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 SP1
Procesor Intel Core i5-4460 alebo ekvivalentné
RAM 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750 Ti alebo ekvivalentné
Miesto na disku 2 GB