Rýchly a spoľahlivý externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení


Aké bezpečnostné šifrovanie ponúka tento externý pevný disk Samsung SSD?

Rýchly a spoľahlivý externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení

Úvod

Samsung je jednou z najväčších a najznámejších spoločností na svete, ktorá sa venuje výrobe elektronických zariadení. Ich produkty sú známe svojou kvalitou, spoľahlivosťou a výkonom. Jedným z týchto produktov je aj externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení. Tento produkt je určený pre tých, ktorí potrebujú veľa miesta na uloženie svojich dát a ktorí hľadajú spoľahlivé a rýchle riešenie.

Vzhľad a konštrukcia

Externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení má moderný a elegantný dizajn. Jeho povrch je hladký a lesklý, čo vytvára dojem luxusu. Disk je vysoký 7,4 mm, široký 71 mm a dlhý 105 mm, čo je kompaktná veľkosť a umožňuje ľahké prenášanie. Jeho hmotnosť je len 51 gramov, takže ho môžete ľahko prenášať v kabelke alebo vrecku.

Výkon

Externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení poskytuje vysoký výkon. Jeho kapacita 1TB umožňuje ukladať veľké množstvo súborov, vrátane fotografií, videí, hudby a dokumentov. Disk používa technológiu SSD, čo znamená, že sú dáta uložené na flash pamäti namiesto na magnetický disk. Táto technológia umožňuje rýchlejší prístup k dátam a vyššiu rýchlosť prenosu dát.

Disk má rýchlosť prenosu dát až 540 MB/s, čo znamená, že môžete preniesť veľké súbory v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto rýchlosť je oveľa rýchlejšia ako u bežných externých pevných diskov, ktoré používajú magnetickú technológiu.

Kompatibilita

Externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení je kompatibilný s rôznymi operačnými systémami, vrátane Windows, Mac a Linux. Disk je vybavený USB-C a USB 3.1 gen 2 rozhraním, čo znamená, že môžete prenášať dáta s rýchlosťou, ktorú podporuje váš počítač.

Cena

Externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení je vyššej cenovej kategórie, ale jeho vysoká kvalita a výkon stojí za investíciu. Jeho cena sa pohybuje v rozmedzí od 150 do 200 eur, v závislosti od miesta, kde ho kúpite.

Záver

Ak hľadáte rýchle a spoľahlivé riešenie na ukladanie súborov, tak je externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení skvelou voľbou. Jeho moderný dizajn, vysoký výkon a kompatibilita s rôznymi operačnými systémami ho robia ideálnym prenosným úložiskom pre vaše dáta.

Porovnanie produktov
Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Cena
Samsung SSD 1TB 1TB 540 MB/s 150-200 eur
Seagate Backup Plus Slim 1TB 1TB 120 MB/s 70-100 eur
Western Digital My Passport 1TB 1TB 110 MB/s 70-100 eur
Toshiba Canvio Advance 1TB 1TB 110 MB/s 50-70 eur

Externý pevný disk Samsung SSD 1TB v striebornom prevedení je drahší ako konkurenčné produkty, ale jeho vysoká rýchlosť a spoľahlivosť ho robia výhodnejším pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé riešenie na ukladanie svojich dát. Seagate Backup Plus Slim 1TB a Western Digital My Passport 1TB sú lacnejšie alternatívy, ale ich rýchlosť prenosu dát je nižšia. Toshiba Canvio Advance 1TB je najlacnejší z týchto produktov, ale jeho rýchlosť prenosu dát je rovnaká ako u Western Digital My Passport 1TB.