Sniper Elite 4


3. What types of missions are available in Sniper Elite 4?

Sniper Elite 4 – recenzia

Sniper Elite 4 je akčná strelecká hra od vývojárov Rebellion Developments a vydavateľa 505 Games. Hra je príbehovo postavená počas druhej svetovej vojny a hráč je postavený do úlohy pomsti a odhalenia tajomstiev.

Hra má veľmi realistický vzhľad a zvuk. Príbeh je veľmi dobre napísaný a premyslený, dáva hráčovi veľa kontroly nad tým, ako sa hra hrá. Hra obsahuje rôzne zaujímavé mise, ako napríklad sabotovanie nemeckej armády, oslobodzovanie väzňov a získavanie informácií.

Hra má veľa rôznych zbraní a vybavenia, ktoré hráč môže využívať pri plnení misií. Hra je tiež veľmi zábavná a umožňuje hráčom bojovať proti iným hráčom v multiplayerových režimoch.

Sniper Elite 4 má tiež veľa rôznych herných módov ako je napríklad štandardný režim, ktorý umožňuje hráčom získať skúsenosti a zlepšiť svoje zručnosti. Hra tiež ponúka mód pre dvoch hráčov, ktorý umožňuje hráčom bojovať spolu proti iným hráčom.

Sniper Elite 4 je veľmi dobrou hrou a ponúka veľa zábavy. Hra ponúka hráčom veľa možností, ako si hru prispôsobiť svojmu štýlu hrania. Hra má veľmi dobrú grafiku a zvuk, čo hráčom umožňuje užívať si hru s realistickým zážitkom.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7, 8.1, 10 (64 bit)
Procesor Intel Core i3-2100T @2.5GHz/AMD FX-4100 @3.6GHz alebo vyšší
Pamäť 4 GB RAM
Grafická karta AMD Radeon HD 7870 (2GB) alebo NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
DirectX Verzia 11
Miesto na disku 50 GB voľného miesta