The Evil Within 2


What is the main antagonist in „The Evil Within 2“?

Recenzia hry: The Evil Within 2

Príbeh

The Evil Within 2 je pokračovaním hororovej hry z roku 2014. Hráč opäť preberá kontrolu nad detektívom Sebastianom Castellanosom, ktorý sa vydáva do mesta Union, aby zachránil svoju dcéru, ktorú si myslel, že je mŕtva. Mesto Union, ktoré bolo vytvorené ako experimentálna sociálna sieť, sa stalo miestom, kde sa reálny svet mieša s nočnou morou. Naše postavy sa zotavia z traumatických zážitkov a snažia sa prežiť v tejto nočnej more.

Hra začína s Castellanosovým zúfalým hľadaním svojej dcéry, ktorá sa zmizla. Po nájdení záhadnej organizácie MOBIUS sa dozvie, že jeho dcéra Lily sa nachádza v meste Union, ktoré je vytvorené na báze jej mysle. Aby ju zachránil, musí sa vrátiť do mesta, ktoré sa zmenilo na nočnú moru.

Hrateľnosť

The Evil Within 2 ponúka hráčom veľa možností, ako sa priblížiť k záchrannej misii. Hráči môžu voliť medzi rôznymi prístupmi a taktikami – od tichého útoku po priamy konflikt. Hráči môžu používať rôzne zbrane a vylepšovať ich pomocou zozbieraných zdrojov. Hra má tiež určité prvky prežitia, ako napríklad hľadanie potravy a lekární, aby sa hráči mohli zotaviť z poranení.

Hra sa skladá z množstva úloh, ktoré hráč musí splniť, aby pokročil v príbehu. Každá úloha predstavuje výzvu, ktorú hráč musí prekonať pomocou svojich schopností a zdrojov. Hráči musia tiež riešiť rôzne hádanky a hľadať skryté predmety na získanie bonusov a zlepšení.

Hra ponúka otvorený svet, kde si hráč môže voľne prechádzať mestom Union a plniť vedľajšie úlohy. Mesto je plné nebezpečenstiev a hráči musia byť opatrní, aby sa vyhli nebezpečenstvám a príšerám.

Audiovizuálne zpracovanie

The Evil Within 2 ponúka hráčom skvelú atmosféru hrôzy a napätia. Hra má temné a depresívne prostredie, ktoré hráčom zaručí ten pravý pocit strachu. Grafika hry je veľmi dobre vypracovaná, s detailnými modelmi postáv a prostredia. Hra má tiež skvelú hudbu a zvukové efekty, ktoré pridávajú k atmosfére hrôzy a napätia.

Záver

The Evil Within 2 je skvelou hororovou hrou, ktorá ponúka hráčom množstvo zábavy a napätia. Hra má skvelé audiovizuálne spracovanie a ponúka hráčom veľa možností, ako sa priblížiť k záchrannej misii. Ak máte radi hororové hry, The Evil Within 2 je pre vás to pravé.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8.1/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320
RAM 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB
Miesto na disku 40 GB voľného miesta