Ziggurat 2


3. What improvements have been made to the graphics of „Ziggurat 2“?

Ziggurat 2 – recenzia

Ziggurat 2 je akčná počítačová hra od vydavateľstva Milkstone Studios. Je to nástupca úspešnej hry Ziggurat z roku 2015. Hra sa od svojho predchodcu líši viacerými aspektmi, vrátane pridaných nových lokalít, nových postáv, nových úloh a ďalších herných mechanizmov.

Hrateľnosť

Hra sa hrá vo viacerých lokalitách, ako sú napríklad duny, mestá, jaskyne, pralesy a iné. Každá lokalita má svoju vlastnú atmosféru a herný svet. Cieľom hry je prejsť všetky lokality, získať čo najviac bodov a poraziť „Bossov“.

Hra vám umožňuje vybrať si jednu zo štyroch postáv (celkovo je dostupných osemnásť hrateľných postáv). Každá postava má svoje unikátne schopnosti, ktoré vám pomáhajú získať viac bodov a prejsť ľahšie lokality.

Hra obsahuje rôzne herné mechanizmy, ako napríklad pridanie rôznych bonusov, náhodné úlohy a výzvy. Náhodné úlohy môžu byť odvážne náročné, ale ak ich úspešne splníte, získate veľa bodov.

Grafika a zvuk

Grafika je veľmi dobrá a intuitívna. Hra obsahuje veľa detailov, čo vytvára realistický herný svet. Zvuk je tiež veľmi dobrý a zahŕňa zvuky zbraní, hudbu a zvuky postáv.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7/8/10
Procesor Intel Core i3-2115C 2.0GHz alebo AMD Athlon II X3 455
Grafická karta NVIDIA GeForce GT 740 alebo AMD Radeon HD 6770
Operačná pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 2 GB voľného miesta

Záver

Ziggurat 2 je veľmi dobre navrhnutá akčná počítačová hra s veľkým množstvom detailov a intuitívnym herným svetom. Hra má veľa herných mechanizmov a schopností, ktoré pomáhajú hráčom získať viac bodov a zvládnuť náročné úlohy. Grafika a zvuk sú taktiež veľmi dobré a vytvárajú autentické prostredie. Celkovo je Ziggurat 2 veľmi zábavná a návyková počítačová hra.