Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


2. How has the game’s meta changed since its launch in 2015?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Recenzia

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je počítačová hra založená na tímovom základe. Hra vyšla v roku 2015 a odvtedy získala veľkú komunitu fanúšikov. Hra je zameraná na tímovú stratégiu a taktické boje.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi vzrušujúca. Na výber je veľa rôznych postáv s rôznymi schopnosťami a vybavením, ktoré môžete využiť. Grafika je veľmi realistická a vytvára skutočne autentické prostredie. V hre je tiež veľa rôznych herných režimov, ktoré vás udržia zamestnaných po dlhý čas.

Komunita

Komunita fanúšikov hry je veľmi aktívna a priateľská. Existuje množstvo stránok a fór, kde môžete nájsť informácie o hre a poradiť si s hernými problémami. Vývojári tiež udržiavajú kontakt s hráčmi a často pridávajú nové funkcie do hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Kategória Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3-560 alebo AMD Phenom II X4 945
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 alebo AMD Radeon HD 5870
Operatívna pamäť 6 GB
Miesto na disku 30 GB

V záverečnej fáze je Tom Clancy’s Rainbow Six Siege veľmi zábavnou hrou s veľkým potenciálom. Je to veľmi obľúbená hra medzi hráčmi, ktorí hľadajú vzrušujúcu tímovú stratégiu. Grafika je veľmi realistická a komunita je veľmi priateľská a nápomocná. Ak hľadáte tímovú, taktickú hru, určite by ste mali vyskúšať Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.